Jedno jest jasne: Ryzyko pomyłki!

Poppers czy ginger shot – oto jest pytanie! Aby uniknąć wszelkich nieporozumień, wyjaśnimy różnice między butelkami z poppersem a tradycyjnymi małymi butelkami do napojów bezalkoholowych. Należy zachować szczególną ostrożność, gdy trzyma się w ręku małą butelkę.

Najpierw należy przyjrzeć się butelce i sprawdzić, jakie jest jej logo. Etykiety z poppersami mają wyjątkowy wygląd, wyraźne, jaskrawe kolory i przyciągające wzrok napisy. Jest to celowe działanie, aby można było szybko zorientować się, co to jest.

eagle 10ml Poppers
Beispiel für das Logo einer Poppers Flasche
GHS_Pentyl
Gefahrenpiktogramme auf jeder Poppers Flasche

Po lekkim obróceniu butelki na tylnej ściance widoczne są również czerwone oznakowania oznaczające znak ostrzegawczy. Zawierają one ważne informacje o rodzaju zawartości Twojej ulubionej marki, a także o zagrożeniach i zasadach bezpieczeństwa. Bardziej szczegółowe wyjaśnienia zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Dlaczego nie spróbować poppersa z innymi składnikami z naszego sklepu? Tutaj jest jeszcze wiele do odkrycia! Przy okazji, jeśli chodzi o składniki, również zachowujemy się bezpiecznie: oferujemy tylko poppersy z 3 składnikami, które klasyfikujemy jako mniej szkodliwe dla zdrowia.

Teraz ostatnia kontrola: Butelki z poppersami nie są łatwe do otwarcia – nie bez powodu. Ponieważ najpierw trzeba poluzować tuleję zabezpieczającą, która szczelnie otacza pokrywę w miejscach perforacji. To, że jest to trochę kłopotliwe, jest naszą pełną intencją (ale oczekiwanie na rozpakowanie jest, jak wszyscy wiemy, również piękną radością). Przy okazji, na rękawie pokrywy można zobaczyć kolejny znak bezpieczeństwa jako kontrola dobrej jakości: oryginalne logo Lockerroom. Po ostatecznym zdjęciu plastikowej osłony można otworzyć butelkę za pomocą zakrętki. Udało Ci się! A teraz baw się dobrze!

Po użyciu należy oczywiście ponownie szczelnie zamknąć pokrywę, aby dobry aromat nie ulotnił się do powietrza. Zamiast przechowywać poppersy w lodówce, należy je zawsze przechowywać w chroniącym przed światłem pojemniku (pudełko plastikowe, woreczek z zamkiem błyskawicznym, karton itp.) w temperaturze otoczenia około 12-15°C. W ten sposób unikniesz pomyłki z buteleczkami z napojem, które możesz wziąć z lodówki! Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na temat przechowywania poppersów. Pod żadnym pozorem nie wolno pić poppersów! Może to doprowadzić do poważnych poparzeń!