O poppers-kupic.pl

Czy wysyłacie towar z Niemiec?

Tak, poppersy wysyłamy z Niemiec za pośrednictwem DHL. Gwarantuje to, że nie będzie żadnych problemów z odprawą celną i że paczka szybko do Ciebie dotrze.

Ile czasu musi upłynąć, zanim przesyłka dotrze do mnie?

1-3 dni robocze. Oznacza to, że przesyłkę wysyłamy w dniu otrzymania pieniędzy. W przypadku płatności kartą kredytową następuje to w dniu złożenia zamówienia. Wysyłki realizujemy wyłącznie za pośrednictwem Deutsche Post i DHL, co oznacza, że czas dostawy paczki wynosi 1-2 dni robocze. Na przykład, jeśli złożysz zamówienie za pomocą karty kredytowej w poniedziałek rano, otrzymasz przesyłkę w środę.

Czy zamawiając u Was, na pewno nie będę miał problemów z odprawą celną?

Wysyłamy towar wyłącznie z Niemiec. Gwarantuje to, że nie wystąpią żadne problemy celne i że nie trzeba będzie płacić żadnych dodatkowych opłat celnych, podatku VAT itp.

W jaki sposób opakowanie jest przez was oznakowane?

Nasze przesyłki zawsze wysyłamy w sposób neutralny, tzn. bez reklam na opakowaniu. Nadawcą jest firma Oxymoron AG. W ten sposób chronimy prywatność użytkowników.

 

Jak zapakowane są poppersy?

Poppersy są bezpiecznie zapakowane w woreczek foliowy oraz siatkę ochronną. W ten sposób chronimy poppersy przed przeciekaniem i nieprzyjemnym zapachem.