Zawartość poppersów

Które z azotanów znajdują się w poppersach?

W zależności od tego, od kogo kupuje się fiolkę z poppersem, azotyn znajdujący się w fiolce może być inny. Głównymi azotynami są azotyn pentylu, azotyn heksylu, kanadyjski wzór pentylu, azotyn izopropylu i azotyn izobutylu. Te ostatnie są niebezpieczne i zalecamy, aby ich nie używać. Więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersa można znaleźć w naszym wpisie na blogu dotyczącym składników.

Od których poppersów należy trzymać się z daleka?

Zdecydowanie odradzamy używanie poppersów zawierających azotyn izopropylu i azotyn izobutylu. Są to substancje rakotwórcze. W naszym wpisie na blogu dotyczącym składników popperów znajdziesz więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersów.

Jaka jest zawartość poppersów?

Zawartością poppersów są azotyny (estry alkilowe kwasu azotowego). Istnieje kilka różnych azotynów i warto dowiedzieć się, które z nich są mniej szkodliwe. Więcej przydatnych informacji na temat składników poppera można znaleźć w naszym wpisie na blogu dotyczącym składników poppersa.

Jaka jest różnica między azotynem amylu i azotynem pentylu?

Azotyn amylu to stara nazwa azotynu pentylu. Można zatem uznać te dwa azotyny za synonimy. Azotyn pentylu należy do azotynów, które są mniej szkodliwe dla zdrowia. W naszym wpisie na blogu dotyczącym składników paprykarza znajdziesz więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersa.

Jaka jest różnica między azotynem heksylu a azotynem amylu?

W naszym wpisie na blogu o zawartości poppersów znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat składników.

Co zawierają poppersy?

W naszym wpisie na blogu o zawartości poppersów znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat składników.

Jak rozpoznać zawartość poppersów?

Jeśli uważnie przeczytasz tekst na fiolkach, a także na wszelkich dodatkowych etykietach,   znajdziesz dokładny skład danego poppersa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami.