Zawartość poppersów

W zależności od tego, od kogo kupuje się fiolkę z poppersem, azotyn znajdujący się w fiolce może być inny. Głównymi azotynami są azotyn pentylu, azotyn heksylu, kanadyjski wzór pentylu, azotyn izopropylu i azotyn izobutylu. Te ostatnie są niebezpieczne i zalecamy, aby ich nie używać. Więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersa można znaleźć w naszym wpisie na blogu dotyczącym składników.

Zdecydowanie odradzamy używanie poppersów zawierających azotyn izopropylu i azotyn izobutylu. Są to substancje rakotwórcze. W naszym wpisie na blogu dotyczącym składników popperów znajdziesz więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersów.

Zawartością poppersów są azotyny (estry alkilowe kwasu azotowego). Istnieje kilka różnych azotynów i warto dowiedzieć się, które z nich są mniej szkodliwe. Więcej przydatnych informacji na temat składników poppera można znaleźć w naszym wpisie na blogu dotyczącym składników poppersa.

Azotyn amylu to stara nazwa azotynu pentylu. Można zatem uznać te dwa azotyny za synonimy. Azotyn pentylu należy do azotynów, które są mniej szkodliwe dla zdrowia. W naszym wpisie na blogu dotyczącym składników paprykarza znajdziesz więcej bardzo przydatnych informacji na temat składników poppersa.

W naszym wpisie na blogu o zawartości poppersów znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat składników.

W naszym wpisie na blogu o zawartości poppersów znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat składników.

Jeśli uważnie przeczytasz tekst na fiolkach, a także na wszelkich dodatkowych etykietach,   znajdziesz dokładny skład danego poppersa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami.