Międzynarodowy Dzień Poppersów 5. Kwiecień

Światowy Dzień Poppersów przypada na 5 kwietnia, a fani poppersów na całym świecie świętują Międzynarodowy Dzień Poppersów. Międzynarodowy Dzień Poppersów został ustanowiony przez Erica Hassana, mieszkańca Nowego Jorku, w 2019 roku. Eric jest w wielu kręgach nazywany „ojcem chrzestnym poppersów”. Chcieliśmy dowiedzieć się więcej o Międzynarodowym Dniu Poppersów i o Ericu Hassanie i spotkaliśmy się z nim na wywiad.

Eric, jak wpadłeś na pomysł pomysł Międzynarodowego Dnia Poppersów?

Jako ktoś, kto jest dość prominentny w świecie poppersów, zawsze uważałem, że zawsze uważałem, że są one świetnym sposobem na zbliżenie ludzi – pomyśl tylko o więzi, jaką czujesz, gdy masz nowego partnera seksualnego, a on przynosi butelkę poppersów!

Pewnego dnia w 2019 roku rozmawiałem z przyjacielem i wspomniałem, że wydaje się, że jest dzień na cześć prawie wszystkiego (kawy, dziadków, pączków), ale nie było dnia na świętowanie poppersów. Mój przyjaciel zasugerował, że mógłbym stworzyć taki dzień i poradził mi wybrać datę odległą o kilka miesięcy, aby umożliwić planowanie. Wybrałem 5 kwietnia, ponieważ zwykłem żartować, że moje urodziny powinny być świętem i postrzegałem to jako szansę, aby tak się stało! Pomyślałem też, że nie zapomnę o tym dniu i wiele dla mnie znaczy uczczenie moich urodzin świętem poppersowego bractwa.

Jak Międzynarodowy Dzień Poppersów ewoluował w ciągu ostatnich 5 lat od 2019 roku?

Początkowo było to głównie święto online, w którym uczestniczyli moi obserwatorzy. Chciałem, aby to rosło organicznie – z facetami mówiącymi innym facetom, szukającymi kontaktów z innymi użytkownikami poppersów, dzielącymi się radością. Zdecydowałem, że uznam to za sukces, jeśli jedna osoba, której nie znałem i nie śledziła mnie, wspomni o tym, a firma produkująca poppersy o tym wspomni. Oba te zdarzenia miały miejsce w drugim roku!

Od tego czasu akcja ewoluowała, obejmując jeszcze więcej osób. Ewoluował również od ludzi pytających mnie, jak świętować, do ludzi przejmujących inicjatywę i organizujących własne uroczystości. Cudownie jest widzieć tak wielu facetów podekscytowanych Międzynarodowym Dniem Poppersa i widzieć wszystkie sposoby, w jakie świętują.

Idąc dalej, osobiście chciałbym zrobić z tego dnia coś więcej. Jest to trudne, ponieważ jest to tylko jeden dzień i potrzeba wiele, aby zostać zauważonym wśród całego zgiełku życia, ale widzę to tak – im więcej mogę rozpowszechniać informacje, tym więcej facetów obejmuje braterstwo, tym bardziej wszyscy jesteśmy podniesieni na duchu.

Jak chciałbyś zobaczyć Międzynarodowy Dzień Poppersów w 2050 roku?

Chciałbym, aby Międzynarodowy Dzień Poppersów zniknął do 2050 roku, ponieważ priorytetowo potraktowaliśmy redukcję szkód, badaliśmy bezpieczeństwo i wszędzie zdekryminalizowaliśmy lub zalegalizowaliśmy poppersy. Chciałbym świata, w którym poppersy podlegają regulacjom podobnym do tytoniu lub alkoholu.

Jaki jest Twój ulubiony Poppers lub Poppers Formula?

To bardzo trudne pytanie! Przez lata mogłem kupować poppersy w sklepach w Nowym Jorku, ale z biegiem lat, bez przepisów, którym podlegają produkty do użytku osobistego, jakość tego, co można dostać w sklepie detalicznym, spadła do tego stopnia, że aktywnie doradzam ludziom, aby NIE kupowali poppersów w sklepach detalicznych, chyba że są wystarczająco zaznajomieni z tym, czego szukać, aby określić jakość.

JJ Black jest moim wieloletnim faworytem. Są inne, które lubię bardziej, ale był to pierwszy, w którym byłem pod takim wrażeniem mojego doświadczenia, że przez lata była to moja jedyna marka. Lubię też PL-100 i PL-200 od Video Head Cleaner. Są droższe, ale są więcej niż tego warte. Niewiele popperów jest tak gładkich i tak mocnych jak te z Video Head Cleaners. Everest jest również znakomity.

Czy używasz nasadek typu sniffer, takich jak Super Sniffer lub XTRM Leakproof?

Uwielbiam je! Najwyższy czas, aby ludzie zwrócili uwagę na to, jak trudna może być mała butelka i zakręcana nasadka, gdy jesteś w środku dobrej sesji bate! To powiedziawszy, nie używam ich często i to TYLKO dlatego, że od 25 lat wciągam poppersy bez nich. Ich brak to nawyk i szczerze mówiąc, chciałbym zacząć z nich korzystać. Zalety tego typu produktów to mniejsza ekspozycja na powietrze, mniejsza utrata oparów, mniejsze wycieki, mniejsze ryzyko oparzeń chemicznych i świetny sposób na skierowanie oparów dokładnie tam, gdzie są potrzebne!

Jak Twoim zdaniem ludzie powinni wybrać sklep internetowy dla Poppers?

Istnieje wiele sposobów, w zależności od tego, co jest dla Ciebie ważne. Dobrym miejscem na rozpoczęcie jest zapoznanie się z dostępnymi opcjami. Wyszukaj w Google. Przeczytaj, o czym piszą znajomi Poppers na Reddicie, Telegramie, Twitterze itp., aby znaleźć rekomendacje, rzeczy, na które należy zwrócić uwagę lub rzeczy, które warto wiedzieć. Następnie przyjrzyj się tym sklepom. Zobacz, które z nich mają formuły, które lubisz w rozmiarach, które chcesz. Sprawdź ceny. Rozważ koszty i czas wysyłki. Następnie dokonaj wyboru. Ważne jest, aby pamiętać, że TWOJE doświadczenie z poppersami jest TWOJE. Twoja reakcja na różne formuły będzie zależeć od wielu czynników. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co działa dla Ciebie, a co nie, jest wypróbowanie tego. Możesz zapytać milion osób „jakie są najlepsze poppersy do ruchania?” lub „jakie są najsilniejsze poppersy?” i otrzymasz milion odpowiedzi – z których żadna nie jest TWOJA.

Co sądzisz o legalizacji poppersów w różnych częściach świata?

Legislacja, która jest mniejsza niż pełna legalizacja, jest nieuzasadniona, nieuzasadniona naukowo, arbitralna, śmiesznie purytańska, homofobiczna, seksfobiczna, niepotrzebna i nieskuteczna. Istnieje wiele substancji, które są nadużywane ze znacznie większym wpływem i przy znacznie mniejszej regulacji, i nie ma racjonalnego argumentu, który rozsądny dorosły mógłby przedstawić, aby zakazać używania poppersów.

Istnieje już społeczność użytkowników poppersów, którzy kupują i używają poppersów rekreacyjnie. Istnieje już wiele anegdotycznych dowodów i naukowych dowodów, które mówią nam, jak działają poppersy i jak możemy ich używać tak bezpiecznie, jak to możliwe w granicach tego, co o nich wiemy. Ta społeczność istnieje TERAZ i istnieje od dziesięcioleci.

Potrzebujemy dobrze zaprojektowanych badań naukowych nad skutkami poppersów. Potrzebne są kampanie redukcji szkód kierowane zdrowiem populacji. Potrzebne są odpowiednie ograniczenia w celu utrzymania bezpieczeństwa. Muszą istnieć bezpieczne, wiarygodne źródła, z których ludzie będą mogli uzyskać dokładne informacje.

Uczynienie czegoś nielegalnym, ponieważ ci się to nie podoba lub nie dbasz o ludzi, którzy to robią, bez faktycznego dowodu, że istnieje wystarczające zagrożenie dla społeczności, i bez chęci dociekania prawdy, jest zarówno niefortunną powszechnością w dzisiejszym rządzeniu, jak i leniwym i nieostrożnym przywództwem, zwykle usprawiedliwianym ukrywaniem się za religią i fałszywym twierdzeniem, że dzieci są w niebezpieczeństwie.

Są kraje, które zalegalizowały poppersy w takiej czy innej formie. Doceniam proces, przez który przeszły, aby tak się stało, i to, jak – nawet jeśli tylko w jeden mały sposób – udało im się nie pozwolić, by strach wygrał.

26.03.2024

Więcej informacji na temat Erica Hassana można znaleźć pod adresem www.thedudenextdoor.com lub na Twitterze/X pod adresem https://twitter.com/EricHassanXXX.